Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

KAYO TT140

Cena: 38 990 CZK / 1 589,00 €

Vítejte ve střední kategorii Pitbike. Tento model má sedátko až ve výšce 855 mm. A to už samo za sebe říká, že ho mohou prohánět i jezdci s vyšší postavou.


  • Kategorie:Pitbike
  • Zdvihový objem:140.0 cm³
  • Převodovka:4-rychlostní
  • Výkon:8.2 kW / 8000 ot./min
  • Motor:4-taktní / jednoválec
  • Chlazení:Olejový chladič
  • více infomací

Sdílet
Najít prodejce

Technika o stupeň výše

Přiměřené k TT140 je nejen výkon motoru 8,2 kW, ale i celé tělo stroje. Motor se sice startuje klasickým nakopnutím, ale nápomocným prvkem mu je osvědčené CDI zapalování. Všimněte si masivního, dvojitě vyztuženého hlavního rámu s profesionálním designem, který ostrou jízdu v terénu odvážně podporuje a přitom váha stroje je stále jen neuvěřitelných 73 kg. V této třídě už má motor přidán také chladič oleje. A to není všechno, větší brzdové kotouče, vyšší zdvihy pérování, samozřejmostí je přední USD - obrácená vidlice, ale i obutí se vzorem do těžkého terénu.

Pro vyspělejší jezdce

Vše výše vyjmenované aktivuje zájem a smysly již zajetých a zkušených jezdců, kteří již mají za sebou zkušenosti s menšími kubaturami. Ráfky kol vpředu 17" a vzadu 14" sice ještě neatakují dospělé motorky, ale jezdce tohoto stroje k nim rychle posouvají. Manuální 4-stupňová převodovka vydá ze sebe vše v různých pasážích jízdy. To je pro jezdce výhodou, protože velmi rychle pochopí, který stupeň během jízdy využije co nejefektivněji. Zesílená brzdová soustava disponuje většími, tvarovanými kotouči a vysokým brzdným účinkem. TT140 je díky designu, zesílené technice a vysokému výkonu garancí přesné a zároveň ostré jízdy s ohledem na spolehnutí se v každé pasáži jízdy, či na podvozek, brzdy, nebo výkon motoru. 

To vše v přímé úměře s jednoduchým a pohodovým ovládáním stroje.  

Motor:
Typ motoru : 4-taktní / jednoválec
Převodovka: manuální, 4-rychlostní
Výkon: 8.2 kW / 8000 ot./min
Kroutící moment: 10.2 Nm / 7500 ot./min
Palivový systém: Karburátor NIBBI
Startování : Mechanické
Podvozek :
Provedení rámu : Vysoce pevný ocelový trubkový rám, profesionální design zpracovaný společností KAYO
Přední odpružení : 735 mm
Zadní odpružení : 360 mm
Přední brzda : Dvojitý píst
Zadní brzda : Jeden píst
Rozměry a kapacity :
Výška sedadla: 855 mm
Světlá výška : 290 mm
Kapacita nádrže: 5,5 L
Suchá hmotnost : 73 KG

Váš dotaz na model

Tento web používá soubory cookies k vylepšení prostředí, analýze návštěvnosti a k personalizaci obsahu a reklam. více informací