O KAYO

Hledáte souvislost mezi značkou KAYO a společností Journeyman CZ s.r.o.?

Značka KAYO se na globálním trhu s produkty offroad stala významným a dlouholetým hráčem. Je to jeden z největších výrobců pitbike, minibike čí dětských čtyřkolek na světě. Jejich největší prioritou je vysoká kvalita, precizní dílenské i designové zpracování. Na obrovském čínském trhu je nejoblíbenější značkou, vlastní národní závodní tým.

 Byla založena panem Jigang Dai. Pan Jigang Dai předtím, než založil vlastní obchodně-výrobní firmu, pracoval 10 let ve společnosti HONDA. Firma KAYO vstoupila do offroad světa na konci devadesátých let, kdy začala vyrábět pitbiky pro domovskou Čínu. 

V roce 2002 pak úspěšně vstoupila i na evropské trhy. Pan Jigang Dai dal firmě KAYO díky svým bohatým zkušenostem jedinečnou firemní strategii a podnikatelského ducha, který je zásadně odlišný od řady čínských společností. Hlavním krédem jsou nejen kvalita a dobrá pověst, ale i dlouhodobá spolupráce a všeobecné principy shodující se s filozofií a hodnotami západních společností. 

Při uvádění nových produktů na trh společnost Journeyman CZ s.r.o. nejprve sama vždy produkty pečlivě testuje a pokud je přesvědčena o jejich kvalitě, až následně přichází k distribuci na trh. V případě enduro motocyklů KAYO si pozvala na pomoc nejen českou, ale i světoznámou špičku a profíka z této oblasti FILIPA PODMOLA, který už půl roku před zavedením na trh oba nabízené motocykly testoval a dosud testuje.


Modely Kayomoto

Tento web používá soubory cookies k vylepšení prostředí, analýze návštěvnosti a k personalizaci obsahu a reklam. více informací